Jak se připravit několik dní před svatbou

Většina rad se v této fázi vztahuje k pleti. Nedoporučuji se opalovat a používat solária alespoň týden před svatbou. V opačném případě se mohou na kůži vytvořit skvrny, které fotoaparát zachytí. Stejně tak neaplikujte samoopalovací krém, který by mohl vytvořit na kůži skvrny. Doporučuji také dodržování pravidelného pitného režimu a to minerálních neperlivých vod, aby Vaše kůže byla lépe hydratovaná, dodržujte pitný režim, ideálně pitím minerální neperlivé vody. Rozhodně se nedoporučuje pití alkoholických nápojů, kouření a požívání příliš kořeněných jídel, snížíte tím možnost výskytu akné. Snažte se také hodně a pravidelně spát.

Den před svatbou

Běžte brzo spát. Pokud si na poslední chvíli vzpomenete, že jste na něco zapomněli, pověřte vyřízením této věci někoho jiného. Dostatečný spánek dokáže zabránit tomu, aby po ránu nebyly oči oteklé, případně slzící.

Zkouška prstýnků

Ráno před svatbou si vyzkoušejte snubní prsten, aby jste zjistili, zda v průběhu noci nedošlo k otoku prstu. Pokud ano, doporučuje se natřít vnitřní stranu prstenu olejem nebo bezbarvým krémem a vyzkoušet, zda lze prsten bez problému navléci.