Jak se připravit na svatební focení

Svatební fotky jsou společně s prstýnky to jediné, co vám po letech zůstane, a to v podobě krásných vzpomínek na váš slavnostní den, spojený s důležitými momenty, slzami štěstí, vroucími polibky.... Při každém prohlížení svatebních fotografií budete znovu prožívat podobné zážitky a emoce, jaké Vás doprovázeli ve Váš svatební den.

Velmi ráda se stanu Vaším svatebním fotografem. Ke každému z Vás přistupuji individuálně. Byla bych ráda, kdybych před svatebním dnem měla možnost se s Vámi osobně setkat, abychom se mohli blíže poznat a případně společně naplánovat průběh focení svatebního dne tak, aby výsledné svatební fotografie odpovídaly Vašim představám a požadavkům.

Jak bude probíhat naše případná spuloupráce

Pokud se vám můj styl focení líbí a moje cenová nabídka je pro Vás přijatelná, budu potěšena, pokud se se mnou za účelem focení co nejdříve zkontaktujete. Pomocí kontaktního formuláře si nejprve vyměníme pár základních informací jako datum a místo svatby, pak se sejdeme a probereme Vaši představu, detaily a průběh svatby, abych byla připravena, a tím vyhověla všem Vašim představám, byť i v náročnějším provedení. Pokud budete mít požadavek na zhotovení některých snímků a fotografií z internetu, můžeme rovněž i tuto záležitost osobně probrat. Můžete mi také sdělit svou osobní představu o snímcích originálního rázu, které by Vás zaujaly a na základě toho můžeme projednat Vaše konkrétní představy o tom, jak by Vaše osobní fotografie mohly vypadat.

Všechny hotové a vyretušované snímky dostanete na DVD s potiskem o kapacitě odpovídající přibližného počtu balíčku Vašich svatebních fotek. Počet záleží na délce focení, průběhu a celkové doby svatby, množství hostů, přítomností dětí či zvířecích mazlíčků, výzdoby a mnoha dalších detailů. Fotky nejsou nijak znehodnoceny vodoznakem, podpisem či jiným způsobem. Můžete libovolně tisknout, vyvolávat a vytvářet dárkové předměty.

Doručeny Vám budou ty nejzdařilejší fotky a skupinová fota. Pro rodinné příslušníky mě můžete poté požádat o dodělání dalších kusů fotek.

Také dostanete odkaz na svou vlastní internetovou svatební galerii s výběrem nejlepších snímků. Odkaz můžete sdílet či rozesílat libovolně dále komukoliv. Pro přístup Vám stačí jen znát adresu.

Doporučila bych, abyste si před Vaší konečnou volbou pořízení fotodokumentace svatebního dne prostudovali následující níže uvedené rady a doporučení, které Vám v mnohém ohledu mohou posloužit k užitku. Věřím, že toto mé doporučení povede k pěknějším, nápaditějším a originálnějším svatebním fotografiím.