Dárkové poukazy na fotografování

Chcete udělat svým blízkým radost a dát jim dárek v podobě fotografiích dle jejich přání? Nejste si ale jistí, co by od případných fotografií mohli očekávat? Darujte jim dárkový poukaz, který je možný zakoupit k jakémukoliv fotografování z mé nabídky. Máte-li zájem, kontaktujte mne prosím mailem nebo telefonicky. Poukaz je pak možné si vyzvednout osobně, nebo Vám jej mohu poslat poštou po zaplacení na účet, podklady pro zaplacení Vám zašlu emailem.

Kalendář

Je to výborný tip na dárek pro Vaše blízké. Z nafocených fotografií si následně vyberete 13 finálních fotografií, které vyretušuji a vytvořím z nich Váš originální kalendář.

Možné formáty jsou A3 i A4, orientace na výšku.

Co si sebou vzít na focení fotokalendáře:

Výběr oblečení a doplňků se bude odvíjet od vaší představy o podobě kalendáře, kterou spolu předem probereme buď telefonicky, nebo emailem. Záleží jen na fantazii, domluvěa chuti společně něco vytvořit.

Aby výsledné fotografie splnily vaše očekávaní a přání, doporučuji si pročíst následující doporučení:

Níže uvidíte výběr typů fotokalendářů, které jsou velmi univerzální a vypadají v nich dobře všechny fotky. Na přání jsou možné další typy kalendářů.

                           Ceny za tisk kalendáře:

Na bílém podkladě

Barevný

A4

198,-

A4

258,-

A3

298,-

A3

418,-

Fotoobraz

Zalíbila se vám některá moje fotografie natolik, že byste si ji rádi pověsili na zeď? Z vašich fotografií vyrábím obrazy individuálně na míru dle vašich přání. Dodávám obrazy tištěné na plátno individuálně dle požadovaných velikostí. Ceny jsou individuální dle rozměru fotografie.

Fotokniha

Nabízím grafické zpracování fotoknihy z nafocených fotografií, či Vašich pořízených snímků. Zpracování a korekce návrhu fotoknihy, nahrání dat a odeslání k tisku stojí 800 Kč. Platba probíhá prostřednictvím převodu na účet při objednání fotoknihy. Cena fotoknih se liší podle velikosti a počtu stran. Fotokniha Vám přijde na dobírku přímo od dodavatele.